Stolik koktajlowy
Stoliki koktajlowe - stabilne stoliki koktajlowe z regulowaną wysokością w zakresie 60-110 cm, możliwość opuszczenia blatu, idealny do zastosowania podczas "coctailparty" jako stolik pod szampanówki.
Cena:
od 25zł/sztuka za dobę(możliwość wypożyczenia z obrusem)
Stół składany
Możliwość składania stołów pozwala na wygodne i bezproblemowe przenoszenie, jak również ekonomiczne zagospodarowanie powierzchni. Stoły te są niezbędnym elementem każdej domowej i okolicznościowej imprezy. W asortymencie również składane stoły drewniane.
Cena:
od 20zł brutto za dobę
Komplet piwny
Komplety piwne drewniane, składane na stelażu stalowym.
Cena:
40zł brutto/szt. za dobę
Krzesła składane
Krzesła składane i sztaplowane doskonale nadające się na wszelkiego rodzaju uroczystości, przyjęcia w domu jak również konferencje.
Cena:
od 5zł brutto/sztuka za dobę
"Party Servis" to wypożyczalnia działajaca na obszarze Dolnego Ślaska zapewniająca profesjonalne i kompleksowe wyposażenie przyjęc w zastawę stołową, sztucce, porcelanę oraz sprzęt gastronomiczny. W naszych magazynach przechowujemy również namioty okolicznościowe, handlowe, podesty sceniczne, krzesła, stoły cateringowe, stoły bankietowe.
Nasza wypożyczalnia to idealne rozwiązanie na każdą okazję - imprezę firmową, wesele, po rodzinne spotkania w domu czy w ogrodzie. Zapraszamy do współpracy firmy cateringowe, orgranizatorów imprez jak i osoby prywatne.
CC | Wszelkie prawa zastrzeżone, Copyright 2009-2011 Damian Dola | Adm