Porcelana
Serwisy obiadowe oraz garnitury kawowe, które posiadamy to porcelana posiadająca szereg atutów, które ułatwią Państwu zorganizowanie wymarzonego przyjęcia, wesela, jubileuszu bądź innych uroczystości - czy to w domu, czy na sali bankietowej - podczas których stawiają Państwo na elegancję.
Cena:
cena do uzgodnienia
Szkło
Szkło idzie w parze z porcelaną i razem powinny stworzyć nierozerwalny duet - elegancki i estetyczny, stosowny, dobrany do uroczystości i jej charakteru.
Cena:
cena do uzgodnienia
Sztućce
Posiadamy dużą ilość sztućców zarówno obiadowych, jak i deserowych, dzięki którym mogą Państwo dysponować pełnym asortymentem sztućców o jednakowym wzornictwie. Posiadaną ilością możemy zaopatrzyć nie tylko przyjęcie w domu, ale i na sali bankietowej.
Cena:
cena do uzgodnienia
"Party Servis" to wypożyczalnia działajaca na obszarze Dolnego Ślaska zapewniająca profesjonalne i kompleksowe wyposażenie przyjęc w zastawę stołową, sztucce, porcelanę oraz sprzęt gastronomiczny. W naszych magazynach przechowujemy również namioty okolicznościowe, handlowe, podesty sceniczne, krzesła, stoły cateringowe, stoły bankietowe.
Nasza wypożyczalnia to idealne rozwiązanie na każdą okazję - imprezę firmową, wesele, po rodzinne spotkania w domu czy w ogrodzie. Zapraszamy do współpracy firmy cateringowe, orgranizatorów imprez jak i osoby prywatne.
CC | Wszelkie prawa zastrzeżone, Copyright 2009-2011 Damian Dola | Adm